Autobusų nuoma
Siuntos autobusais
Portalinė Autoplovykla
Techninė pagalba kelyje

NAUJIENOS

PADANGŲ PRIPŪTIMAS AZOTU

Padangų pripūtimas azotu. Kaina nuo 5Lt/vnt. (1,45EUR/vnt.)

Azoto generatoriai leidžia iš aplinkos išgauti azotą. Juose įmontuoti molekuliniai filtrai, kurie atskiria azotą nuo kitų dujų.

Iš pradžių suspaustas oras eina per trigubą filtravimą, kurio metu oras yra išvalomas nuo alyvų, vandens ir kitų dalelių. Tada eina per pripildytą aukšto oktaninio skaičiaus molekulinį filtrą, todėl azotas susikaupia rezervuare, deguonis ir kitos dujos – išmetamos į atmosferą.

Skirtas automobiliams, minivenams, visureigiams ir sunkvežimiams.

Kodėl azotas padangose yra naudinga?

Padangose vietoje paprasto oro naudojant azotą , normalus slėgis išlaikomas tris-keturis kartus ilgiau. Padangų guma yra tarsi membrana, per kurią lėtai nuteka oras, todėl slėgis padangose palaipsniui mažėja. Dėl azoto dujų molekulių savybių, kurios skiriasi nuo deguonies dujų molekulių, azotas taip greitai nenuteka iš padangų.

Ilgai išliekantis tinkamas slėgis padangose reiškia, kad automobilis važiuoja lengviau. Tai reiškia, kad automobilis naudoja mažiau kuro ir išmeta mažiau dujų, angliarūgštės. Pastovus, ilgai išliekantis slėgis sumažina padangų dėvėjimąsi ir ženkliai prailgina jų naudojimo laiką. Dėl teisingo padangų slėgio, pagerėja ratų sukibimas su kelio danga. Automobilis kritinėse situacijose tampa lengviau valdomas, sutrumpėja stabdymo kelias.

Į padangas pučiamame ore yra drėgmės, tad padangoms atvėstant ant vidinio paviršiaus kondensuojasi drėgmė. Dėl šios priežasties ant plieninių ir aliumininių ratlankių padidėja korozijos tikimybė. Azotas yra sausas ir inertiškas, todėl pavyks šių problemų išvengti.

Azoto generatorius WA9000. Gamintojas – Tiptopol (Vokietija-Lenkija)